Генерал СШАГолова Стратегічного командування ЗС США Чарльз Річард попередив про «реальну можливість» ядерної війни з Росією

На тлі погіршення відносин з Росією в США задумалися про можливу ядерну війну. Висловився з цього приводу Глава Стратегічного командування Збройних сил Америки генерал Чарльз Річард. Його слова були опубліковані впливовим американським виданням The Washington Post, передає Д-НК.

Генерал зазначив, що на сьогодні у США є два серйозних противника — Китай і Росія. І американці повинні бути готові до того, що в будь-який момент може спалахнути конфлікт з цими країнами аж до ядерної війни.

«Існує реальна можливість, що регіональна криза може швидко перерости в конфлікт із застосуванням ядерної зброї», — сказав Річард. Він уточнив, що противник цілком може піти на крайній захід, якщо відчує загрозу для існування свого режиму. Доказом є те, що останнім 10 років і Москва, і Пекін активно нарощували свої ядерні арсенали. Генерал зазначив, що США вже зараз необхідно розробити «концепцію стримування» супротивників, а також сценарії великої війни на випадок ескалації.

Річард також нагадав, що в 2014 році Росія захопила український Крим. Цим, з його слів, Кремль продемонстрував свою готовність йти на безрозсудну агресію. І США варто враховувати даний факт.