26.03.2013 р. під посиленою охороною міліції (що вже входить в звичайну практику) відбулася чергова сесії Дрогобицької міської ради.

Дорога на сесію закритаОдним з питань, що фігурувало в проекті порядку денного, було питання, щодо введення заборони переходу на автономне опалення для жителів багатоквартирних будинків. З близько 190 таких будинків можливість переходу хочуть залишити жильцям тільки близько 30-ти (і то тільки тому, що в них більше половини квартир перейшла на автономне опалення, а решта може перейти тільки добряче «змастивши» лапи місцевих чинуш).

Якщо наш мер так дбає про Дрогобичан, як розповідає, то мотивацію винесення такого питання на сесію знайти важко (крім, звичайно, особистого інтересу). Так при автономному опаленні власник 3-х кімнатної квартири в опалювальний сезон сплачує за газ близько 150-ти грн. в місяць, тоді як при використанні центрального опалення бідаки, що проживають в аналогічних за квадратурою квартирах сплачують до 700-та гривень за тепло. Тому таке бажання заборонити громадянам перехід на багато дешевше та якісніше тепло, в наш такий важкий час, виглядає просто цинічно.

Заглядаючи в недалеку історію, а саме в передвиборчий період міського голови, ми бачили, що ледве не кожен стовп був обвішаний обіцянками, де серед багатьох інших побрехеньок була й клятва надавати при першому зверненні дозволи перейти на автономне опалення. Пройшло не так багато часу і ми в чергове переконуємось чого вартують слова міського голови.
На даній сесії, дякуючи депутатам від ВО «Свобода» та партії УДАР, це питання було зняте з розгляду. Цікаво на яку сесію наша влада знову попробує протягнути і проголосувати це питання ?

Ще одна правда така, що навіть до сесії «вибити» собі дозвіл на автономне опалення було практично неможливо, в чому переконалися мешканці багатьох багатоквартирних будинків, після звернень в міську раду.

Ось Вам і обіцянки наших … кандидупів