господарка у ТрускавціДалеко не осінні примхи погоди змусили комунальників оздоровниці завчасно підготуватися до приходу зими

Як повідомив керівник КП «Парк Курортний» Назар Веретко, місто на 100% готове до зимового періоду. Насамперед закуплено піщано-соляну суміш, якою готові посипати магістралі міста у негоду. Запаси суміші чималі – 30 т. солі та 50 м/3 – піску, їх планують поповнювати по мірі необхідності, запевнив керівник підприємства. Окрім піщаної суміші, до капризів погоди готова і техніка підприємства. За словами п. Назара усі машини переобладнали на зиму — закріплене навісне обладнання — очисні щітки.

Загалом на службі КП «Парк Курортний» 2 трактори, піскосій «ЗІЛ -130», автомобіль «МАЗ –Універсал», яка посипає дороги піщаною сумішшю, грейдер та екскаватор «Борекс». Наразі, до прибирання міста залучено 16 двірників, котрі очищають вулиці Трускавця від сухого листя та сміття.

— Чекаємо наказу від управління УЖКГіБ щодо розроблення плану чергування очисної техніки по місту. Однак, зважаючи на те, що негода протримається ще декілька днів – думаю необхідність у такому чергуванні буде ближче до зими. Хоча повторюю – ми до зимового періоду готові уже, — зауважив Назар Веретко.