Впродовж 7-8 січня на Дрогобиччині спостерігається значне погіршення погодних умов

Зважаючи на cніг та зниження температурних показників комунальні служби міста в посиленому режимі працювали всі вихідні, передає ДНК. Як повідомив керівник КП «СМУ» Володимир Суда – до розчистки доріг міста було у неділю, 7 січня, було залучено 6 одиниць техніки. Зокрема, три піскорозкидувачі, екскаватор, МТЗ з відвалом, трактор з відвалом. Із особового складу комунальної установи лад на вулицях міста наводили 32 прибиральників.

Снігоочисна техніка не тільки розчищала дороги міста та посипала їх сумішшю від ожеледиці, прибирали й тротуари та пішохідні зони. Їх також чистили від снігу та інтенсивно впродовж вихідних посипали піщано-соляною сумішшю.

Із снігопадами та погіршенням погодних умов, які спостерігались впродовж цих вихідних на Дрогобиччині, наша служба справилась. Жодних скарг на погано розчищені дороги чи непроїздність шляхів до нас не надходило. Дороги прибирали в режимі 24/7, пішохідні зони теж були розчищені та посипані, щоб запобігти ожеледиці. Працівники КП «СМУ» продовжують і надалі працювати над усуненням наслідків снігопаду, – додав Володимир Суда.

Окрім цього, у Службі муніципального управління вкотре закликали водіїв – не паркувати транспортні засоби у місцях роботи снігоочисної техніки і тим самим не перешкоджати її роботі.