Славомір НовакМіністерство інфраструктури погодило встановлення надбавки до заробітної плати в.о. голови «Укравтодору» Славоміра Новака за роботу в січні-лютому 2017 року розмірі 900%

Інформація про розкішну зарплату топ-менеджера «Укравтодору» стала відома завдяки публікації журналіста Сергія Мальнева в соціальній мережі «Фейсбук». Журналіст оприлюднив відповідний лист Міністерства інфраструктури «Укравтодору», повідомляє «Діалог.UA».

«Міністерство інфраструктури погоджує встановлення в.о. Голови «Укравтодору» за результатами роботи в січні-лютому 2017 року надбавки за інтенсивність праці в розмірі 300% посадового окладу, надбавки за виконання особливо важливої ​​роботи в розмірі 300% посадового окладу, премії в розмірі 300 % посадового окладу «, — йдеться в документі.

Причому кінцева сума зарплати не уточнюється. Коментуючи документ, Сергій Мальнєв пише: «З урахуванням того, що в Польщі міністр транспорту Новак отримував 3 тисячі доларів (близько 80 000 гривен) і навряд чи приїхав би в Україну на меншу зарплату, виходить, що як мінімум в січні-лютому він — за рахунок надбавки в 900 % — отримував по 700 000 гривень!»