Італійці збунтувалися проти "медиків" ПутінаПро це розповіла одна з авторів звернення, громадянка Італії українського походження Наталія Гебріч

В Італії створили петицію з питаннями до президента й уряду країни та вимогою розповісти про реальну мету російських

військових медиків, які нібито прилетіли боротися з коронавірусом.

Про це OBOZREVATEL розповіла одна з авторів звернення, громадянка Італії українського походження Наталія Гебріч, яка проживає у Флоренції, передає Д-НК. Вона зазначила, що документ складено на ім’я керівництва держави та вже розміщено на сайті офіційних петицій.

«Ми ставимо два основні питання, які хвилюють багатьох італійців. Перше – чому замість цивільних лікарів до країни прилетіли російські військові. Це не секрет, що на 15 літаках прибули 104 людини, з них лише 35 медиків (тільки два з них є цивільними) і 13 перекладачів. А решта – це хто? За тиждень їхньої «роботи» в нашій країні ми побачили лише двогодинну дезінфекцію будинку для літніх людей у Бергамо, і все. Друге – ми просимо відреагувати на погрози журналістам la stampa», – підкреслила Гебріч.

В Італії спалахнув скандал через конфлікт видання з російськими «медиками». Так, у відомому італійському ЗМІ прямо написали, що 80% постачань Москви марні для країни, це не більше, ніж просто нагода для військових потрапити до Італії. Офіційний представник Міноборони РФ, генерал-майор Ігор Конашенков звинуватив ресурс у «русофобії».

«На відміну від Росії, в Італії є свобода слова. Петицію почали підписувати здебільшого італійці, але вона вільна для всіх, хто хоче дізнатися відповіді на ці питання. Хочемо почути правду й від нашої влади, яка так і не пояснила суспільству, навіщо прибуло так багато росіян із погонами, а також чому за весь цей час вони лише одного разу продезінфікували будинок для літніх людей невідомою речовиною?» – цікавиться Наталія.

Також Гербріч додала, що в місті Бергамо, де розміщений один із пунктів російської «допомоги», місцеві жителі скаржаться на хамську поведінку медиків із Москви. Вже було кілька скандалів.