До "антиколомойського закону" подали рекордні 16 тисяч поправокЗакон про банки — до документу подали рекордну кількість поправок — більше 16 тис

Народні депутати подали більше 16 тисяч поправок до законопроекту №2571-д про банки, який називають

«антиколомойским законом», що стало рекордом в історії українського парламенту!.

Про це повідомив народний депутат від фракції «Голос» Ярослав Железняк на сторінці в Facebook, передає Д-НК.

«Орієнтовно точне число — 16 335, але поки секретаріат працює над зведенням», — уточнив він.

Нардеп нагадав, що до проекту Конституції надійшло 5700 поправок, до Виборчого кодексу — 4400, до закону про ринок землі — 4000, до законопроекту по процесуальний кодекс — 3400, а до мовного закону — 2000.

У той же час нардеп від Європейської солідарності Володимир Ар’єв у відповідь на рекордну кількість правок пообіцяв внести зміни в регламент Верховної Ради, які дозволять скоротити час їх розгляду в рази.

Його пропозиція полягає в тому, щоб скоротити обговорення правок до 30 секунд, якщо до законопроекту їх подали більше тисячі. При цьому якщо таких більше трьох тисяч, то голосувати поправки можна навіть без промов. Також Ар’єв запропонував поєднувати в одну поправки, які схожі за змістом.

Нагадаємо, Міжнародний валютний фонд вітає ухвалення законопроекту про банки і очікує його прийняття в цілому, а також прийняття поправок до держбюджету на 2020 рік.