квартири в ДрогобичіІнвестування в нерухомість — один з найефективніших способів отримання стабільного доходу

Тому не дивно, що цей вид інвестування популярний не

тільки серед підприємців, а й серед простих громадян, які мають певний вільний капітал і хочуть суттєво його примножити. Як вигідно вкласти гроші в нерухомість, ми запитали юриста Адвокатського бюро.

Чому саме в нерухомість?

У порівнянні з іншими видами інвестування, інвестиції в нерухомість мають очевидні переваги.

  • По-перше, вкладаючи гроші в нерухомість, ви ефективно захищаєте свій капітал від знецінення.
  • По-друге, такого роду капіталовкладення не вимагають від вкладника якихось особливих знань і досвіду в цій сфері.
  • І найголовніше, ви можете отримувати дохід регулярно і у великих розмірах, ніж при банківському вкладі.

квартири в Дрогобичі

Так, придбавши нерухомість чи житлової, чи комерційної спрямованості, ви вже можете отримувати постійний прибуток, здавши цей об’єкт в оренду. Далі, покращуючи стан придбаної нерухомості, ви зможете підвищити її ліквідність, що в майбутньому дозволить продати цю нерухомість дорожче.

Ще одна безумовна перевага інвестування в нерухомість — порівняно менші ризики «прогоріти». На відміну від придбання цінних паперів (акцій), вкладення коштів у нерухомість є більш безпечніше, оскільки нерухомість не схильна до різкого падіння в ціні, а тому ризик втрати до нуля практично відсутній.

Ефективне інвестування

Інвестування в нерухомість буде вигідним лише в тому випадку, якщо розглядати це як довгостроковий проект. Адже для того, щоб дійсно добре заробити, потрібно чимало часу. Тому вкрай важливо навчитися відчувати тенденції ринку, зокрема, встигати вчасно купувати і продавати нерухомість, в залежності від ситуації на ринку.

квартири в Дрогобичі

До того ж, щоб ваші гроші «працювали» на вас, необхідно визначитися, у що саме ви їх будете вкладати.

Найпривабливішим і популярним видом інвестування на ринку нерухомості є придбання квартир на етапі будівництва. В такому випадку ви можете заощадити до 50% загальної вартості.

Під час вибору об’єкта нерухомості для придбання, дуже велике значення має місце його розташування, оскільки від цього залежить сума прибутку, яку ви зможете отримувати. Тому краще купувати подібну нерухомість у більших містах. При цьому велике значення має наявність поруч зручної транспортної розв’язки.

квартири в Дрогобичі

Інвестиція в будівництво будинку також є дуже вигідним вкладенням. Незважаючи на те, що купівля земельної ділянки і будівництво будинку вимагають великих капіталовкладень, ці витрати обов’язково окупляться, тим більше за умови, що будинок буде розташований в зручному і привабливому місці.

У нас є і одне і другеКлубне містечко «Троянда на Граніті»