новини БориславаЦі змагання були відбірковими для участі у чемпіонаті України з класичного пауерліфтингу, що розпочнеться вже наступної неділі у Харкові

Протягом суботи та неділі, 10 — 11 серпня, на базі

Бориславського палацу культури відбувся Відкритий чемпіонат Львівської області з класичного пауерліфтингу серед чоловіків та жінок, юніорів та юніорок, юнаків та дівчат, ветеранів.

Про це повідомляє пресслужба ЛОДА, передає ДНК.

Впродовж двох змагальних днів 68 найсильніших спортсменів Львівської області демонстрували свою майстерність.

Серед лідерів змагань варто відзначити Ярослава Проця, який набравши суму триборства 580 кг, посів перше місце у ваговій категорії до 105 кг та перше місце в абсолютній першості серед юнаків. Вдало виступила Олена Кваснікевич, яка з сумою 302,5 кг посіла 1 місце у ваговій категорії до 72 кг та виборола золото в абсолютній першості серед дівчат.

Серед юніорів найсильнішим став Роман Войтович, який у ваговій категорії до 105 кг зібрав суму 600 кг, а серед юніорок абсолютну першість виборола Олеся Дубневич з сумою триборства 235 кг у ваговій категорії до 52 кг.

Найсильнішим чоловіком за результатами змагань став Іван Король, який у ваговій категорії до 83 кг зібрав суму триборства 695 кг. Серед жінок перше місце в абсолютній першості виборола Марія Саджениця, яка продемонструвала у ваговій категорії до 57 кг суму триборства 330 кг.