сміттєзавод у ДрогобичіНавіть на тлі кримінальної справи очільник Дрогобича переконаний у вагомості побудови сміттєпереробного заводу

Сьогодні, 18 червня, на засіданні сесії міської ради депутати у традиційній розминці не оминули найбільш резонансного нині у Дрогобичі питання побудови сміттєпереробного заводу. Депутат Олег Хрущ повідомив, що наслідком депутатського звернення його фракції «Свобода» щодо сміттєпереробного заводу стало кримінальне провадження.

Депутат міської ради, голова Координаційної ради Блоку національно-демократичних сил Дрогобиччини Роман Курчик процитував відповідь СБУ на звернення Координаційної ради про те, що фірма «INSIL» є консалтингова зі стартовим капіталом 1 євро, тому на цю структуру падає тінь відмивання грошей. Колективну позицію координаційної ради із заувагами до інвестиційного проекту її керівник пообіцяв оприлюднити згодом.
Пояснень від служб міської ради про підстави відкриття кримінального провадження зажадав депутат міської ради Петро Суда. Паралельно для з’ясування нюансів цієї справи він запропонував створити депутатську комісію.

Підсумував виступи делегатів дрогобицької громади у питанні сміттєпереробного заводу в. о. міського голови, секретар міської ради Тарас Метик. Він вкотре ствердив, що бачить великий плюс у приході німецького інвестора до міста. Керманич Дрогобича подякував тим, хто у цьому питанні не присипає пильності, яка вилилася у безлічі листів до органів різних інстанцій.

«Нині німці дають свої роз’яснення, ми — свої. Я більш ніж певен, що ми робимо важливий крок — будуємо для міста потрібний завод. Я дякую всім, хто з розумінням ставиться до цієї ідеї», — закрив тему сміттєпереробного заводу у розминці очільник Дрогобича.