Звернення дрогобицьких підприємцівІніціатором такого звернення виступив депутат міської ради Роман Муль

На 63-ій сесії Дрогобицької міської ради депутати прийняли звернення до Міністра фінансів України Наталі Яресько з проханням дозволити фізичним особам-підприємцям відносити до витрат: вартість роздрібних ліцензій на торгівлю алкогольними та тютюновими виробами; земельний податок та витрати на оренду землі, рухомого і нерухомого майна; амортизаційні відрахування на основні засоби (виробничі приміщення, комерційну нерухомість, обладнання, транспорт, тощо); відсотки за кредити, отримані для закупівлі основних засобів.

Врахувати ці пропозиції дрогобицькі депутати просять владну верхівку тому, що з 1 липня буде запроваджена обов’язкова реєстрація фінансових операцій, що призведе до значного зростання витрат підприємців на закупівлю і обслуговування касових апаратів. Проте, як ідеться у зверненні, не всі витрати можуть бути обліковані у бухгалтерській звітності, що негативно впливає на рентабельність підприємницької діяльності та може призвести до скорочення кількості підприємців і робочих місць.

Після обговорення цього звернення, дрогобицькі обранці зійшлися на думці, що аналогічні звернення доцільно скерувати голові ВРУ Володимиру Гройсману та Прем’єр-Міністру України Арсенію Яценюку.