бювет у ТрускавціУ Трускавці планують запровадити оплату за вхід до центрального бювету мінеральних вод

Таке рішення ще наприкінці 2017 року озвучили керівники приватного акціонерного товариства «Трускавецькурорт»,

яке володіє спеціальним дозволом на видобування мінеральних вод та розсолів для забезпечення потреб оздоровчих закладів курорту.

Які прибутки отримуватиме приватна структура від такого нововведення? І що матимуть трускавчани, які є власниками найбільшого багатства міста – родовища мінеральних вод? Відповіді на ці запитання можна буде отримати під час громадських слухань, які відбудуться у четвер, 14 березня, о 13.00 год у Народному домі.

Нагадаємо, що минулого тижня «Трускавецькурорт» виступив ще з однією ініціативою, запропонувавши міський раді 50% у ТзОВ «Трускавецькі лікувальні води»,яке здійснює реалізацію і постачання питних мінеральних вод та розсолів трускавецького родовища. Виглядає на те, що місто готове підтримати цю пропозицію – на сайті міськради оприлюднено проект рішення… з багатьма невідомими. У ньому, скажімо, не зазначено грошовий вклад міської ради в статутному капіталі підприємства, не вказано ризики створення такого підприємства, механізм розподілу прибутків, тощо. Тож запитань і тут чимало.

Джерело: Джерела Трускавця