майданчики для сміттяУ окремих мікрорайонах Дрогобича облаштують контейнерні майданчики на магнітних замках та під відеонаглядом

Як повідомляє ДНК з посиланням на ДМР до кінця цього тижня КП «Комбінат міського господарства» ДМР розпочне

в окремих районах Дрогобича облаштування закритих майданчиків для сміття.

Довкола сміттєвих контейнерів встановлять огорожу, а сміттєвий майданчик буде обладнаний магнітним замком. Ключі від сміттєвого майданчика матимуть лише мешканці прилеглих будинків та працівники комунальної служби. Це дозволить обмежити постороннім особам доступ до майданчика.

Як зазначив головний інженер підприємства Володимир Красуляк під час щотижневої наради міського голови Дрогобича з керівниками структурних підрозділів ДМР, комунальних підприємств та держустанов міста, перші такі майданчики збираються встановити на вул. Володимира Великого, біля будинку №44 та вул. Самбірській, біля будинків №68 та №72. Окрім цього, мешканці будинків на вул. Володимира Великого поблизу ресторану «Океан» також зголосились на встановлення такого майданчика на їх території, де, як відомо, чи не найбільше звозять сміття з навколишніх сіл.

«Окрім того, що сміттєві майданчики будуть обладнані магнітними замками, там також необхідно встановити відеоспостереження, аби мати змогу затримувати осіб, які насміляться несанкціоновано складувати сміття поза межами майданчика. Дрогобичани платять за вивіз сміття, а через те, що мешканці прилеглих сіл звозять свої побутові відходи до Дрогобича, його накопичується вдвічі більше від норми, тому ми повинні захистити права наших мешканців та припини це», — наголосив під час наради міський голова Дрогобича Тарас Кучма.

Як зазначають посадовці, якщо ця практика ефективно працюватиме, то згодом такі майданчики для сміття встановлять на всій території Дрогобича.