Вчора, 10 вересня, Дрогобич закріпив партнерські відносини з Новоодеською громадою, закладені влітку минулого року

Міський голова Дрогобича Тарас Кучма підписав меморандум про співпрацю з міським головою Нової Одеси Олександром Поляковим, передає ДНК.

Співпраця між Дрогобицькою та Новоодеською громадами розпочалась в минулому році. У липні 2024 року делегація з Нової Одеси відвідувала Дрогобич – тоді, в межах візиту, відбулось підписання меморандуму між очільниками громад.

Серед питань, які цікавили делегацію прифронтової громади найбільше – реабілітація військовослужбовців, підтримка та супровід сімей військових, полеглих та зниклих безвісти воїнів, ветеранів, освітня реформа та питання житлово-комунального господарства.

Зараз керівництво Дрогобицької громади перебуває з офіційним візитом на Миколаївщині. У складі делегації – міський голова Дрогобича Тарас Кучма, керуючий справами виконкому Віталій Вовків та директор КУ «Інститут міста Дрогобича» Володимир Кондзьолка.

Відтак в межах національного проєкту «Пліч-о-пліч: Згуртовані громади», розпочату співпрацю між Дрогобичем та Новою Одесою закріпили підписанням меморандуму у Миколаївській обласній військовій адміністрації.

На зустрічі були присутні керівниця Проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» Мар’яна Томин, начальник Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім, представники громад Миколаївщини та представники громад-партнерів з усієї України.

 
 
 
 
 
Переглянути цей допис в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Допис, поширений DroBro (@drobro7_24)

За словами керівниці Проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» Мар’яни Томин такі зв’язки підтримують громади та дозволяють їм відчути реальну допомогу.

Загалом на Миколаївщині підписано 43 меморандуми про співпрацю між громадами станом на 10 вересня включно.

‎Зміцнення зв’язків та взаємна підтримка громад є вкрай важливими в умовах сьогодення. Адже саме так вибудовується взаємодія, яка допомагає отримати вигоду обом громадам – налагоджувати зв’язки, ділитися досвідом успішного вирішення ситуацій. Це – те, що дозволяє громадам гуртуватися та ставати пліч-о-пліч.

Окрім підписання меморандуму, делегація з Дрогобича відвідала низку заходів у Новоодеській громаді. Деталі візиту повідомимо додатково.