народний контрольМи закликаємо стебницьку виконавчу владу і, особливо, її керівника не займатись фальсифікацією даних та не вводити громаду міста в оману

Офіційне звернення фракції ГР «Народний контроль» в Стебницькій міській раді Депутатська фракція Гродадський рух «Народний контроль» в Стебницькій міській раді категорично спростовує слова очільника міста пана Старосольського, що пролунали у відео-рубриці «Сто днів нового мера» (Новини Стебника. Випуск №009) щодо спільного написання чиновниками Міської ради та депутатами від ГР «Народний контроль» мікропроектів по впровадженню енергозберігаючих заходів, заміні вікон та дверей у загальноосвітніх школах та дошкільних закладах.

Заявляємо, що всі шість проектів, які подані на обласний конкурс мікропроектів та вже затверджені відповідною комісією й допущені до участі у конкурсі, повністю підготовлені стебницькими й дрогобицькими депутатами групи «Майбутнє Стебника», до якої входять стебницькі партійні осередки БПП «Солідарність» і ГР «Народний контроль». Жодної допомоги виконачих органів влади міста Стебника не було. Натомість, Депутатська група «Майбутнє Стебника» дякує за підтримку обласному депутату, керівнику нашої групи Юрію Нестору та активістам Громадської організації «Воля громади Стебник» за їх значний вклад у спільну справу. Ми закликаємо стебницьку виконавчу владу і, особливо, її керівника не займатись фальсифікацією даних та не вводити громаду міста в оману, не приписувати собі чужої праці, а самим чесно трудитись на користь рідного Стебника.

Андрій Руденко, керівник фракції ГР «Народний контроль», яка входить до Депутатської групи «Майбутнє Стебника» в Стебницькій міській раді Часопис «Воля громади»

Джерело: Стебницькі Вісті