педуніверситетуУ середу, 22 червня, відбулася зустріч голови міжнародного альянсу «Азербайджан-Україна» Ельмара Мамедова з ректором Дрогобицького державного педагогічного університету імені І. Франко, доктором філософських наук, професором Надією Скотной

На зустрічі ректор Н. Ст. Скотна розповіла Е. Мамедову про поточну діяльність університету та основних завданнях, поставлених перед керівництвом. Е. Мамедов розповів про освітній системі Азербайджану, про досягнення видатних учених країни, а також були обговорені питання про подальшу співпрацю вузів-партнерів, намітилися нові спільні проекти. На завершення зустрічі були вручені пам’ятні сувеніри та проведена екскурсія по університету.

Довідка. Дрогобицький державний педагогічний університет ім. І. Франка був заснований у 1940 році і спочатку називався Дрогобицький державний учительський інститут. У складі університету є такі підрозділи: інститут фізики, математики, економіки та інноваційних технологій, інститут іноземних мов, інститут музичного мистецтва, 10 факультетів (факультет менеджменту та маркетингу, філологічний факультет, історичний факультет, педагогічний факультет, музично-педагогічний факультет, факультет романо-германської філології, інженерно-педагогічний факультет, факультет фізичного виховання, біологічний факультет, соціально-гуманітарний факультет), центр перепідготовки та післядипломної освіти, центр довузівської підготовки; 42 кафедри. Університет також зацікавлений у розвитку міжнародного співробітництва і свою першу угоду підписав у 1967 році з Жешувської вищою педагогічною школою (Польща).