Америка має талант28 липня в США відбувся черговий етап конкурсу «Америка має талант», в якому взяла участь уродженка Стебника Віта Радіонова

Гімнастка зачарувала суддів своєю гнучкістю та акробатичними вміннями, отримавши квиток до фіналу.

18 вересня відбудеться вирішальний етап конкурсу, де визначиться найкращий учасник шоу 10-го сезону та володар титулу «Талант Америки». Також переможець отримає значну грошову винагороду.

33-річна гімнастка Віта Радіонова народилась у Стебнику. У віці 4-ох років батьки віддали маленьку Віту до циркової студії в Народному домі. З 7-ми років почала займатись у цирковому колективі «Каскад» у м. Трускавець. Закінчивши у 1999 році Стебницьку середню школу №6, Віта поступила до Київського циркового училища.

Після навчання в Києві підписала робочий контракт та виїхала у Турцію. Потім були закордонні поїздки в Японію та Німеччину, де Віта познайомилась з своїм майбутнім чоловіком – французом, теж акробатом. Близько 4-ох років тому подружжя виїхало до США. Зараз Віта активно працює на творчій ниві, виступаючи разом з чоловіком в різних циркових програмах, а також надає приватні уроки, навчаючи дітей гімнастики.

Джерело: Стебницькі Вісті