Військові збори в таборі ПатріотЧетверо дрогобицьких школярів на великому піднесенні і з повним багажем вражень повернулися з обласного молодіжного військово-польового табору «Патріот», який вчора завершив роботу у селі Раковець Пустомитівського району

Табір базувався на військовому стрільбищі і там, зокрема, молодь з усієї області вправлялася у стрільбі. Дрогобичани Христина Кушнір та Владислав Бішко з-поміж багатьох приємних вражень все ж виокремлюють, що найбільший азарт відчули, тримаючи у руках зброю.

Справжній вулкан емоцій опановував їх, коли вдавалося пострілом потрапляти в ціль. Охоче діти слухали наставників, серед яких були і вояки АТО, і представники самооборони. Крім азів самооборони, молодь вчили й інших навичок військового мистецтва, таких як медична допомога, снайперські вміння, нічні чатування. Національних штрихів вишколу надавали патріотичні пісні, їх щовечора молодь заводила біля ватри.

«Після Майдану, де панувала, неповторна епохальна атмосфера, люди розпорошилися і кожен, призабувши гасла революції Гідності, став жити сам по собі , — розмірковує учасниця табору «Патріот» Христина Кушнір. – А в цьому таборі ми відчули особливе єднання, концентратом якого стали національні цінності, — ділиться Христина.