спроба держпереровотуЛуценко показав «сенсаційні» докази зради Саакашвілі

Генеральний прокурор Юрій Луценко показав 30-хвилинний фільм з доказами співпраці Михайла Саакашвілі і його людей з представниками екс-політиків, що втекли в ерефію.

Луценко показав ЗМІ кадри затримання керівника київського осередку «Руху нових сил» Северіона Дангадзе, який займався співпрацею з представником Сергія Курченко, повідомляє ДНК. «Я хотів би, щоб це відео бачили і чули ті, хто зараз заважає СБУ виконувати своє конституційне зобов’язання .., тим, хто був обманутий фальшивими гаслами, треба чути», — заявив Луценко.

Генпрокуратура оприлюднила аудіо- та відеозаписи переговорів Саакашвілі і його представників з людьми Курченко. Зокрема, Дангадзе розповідає неназваному співрозмовнику про підготовку масового протесту. Обговорюють якісь цифри, новий інформаційний привід, який повинен сколихнути Україну, інформацію на бігбордах.

Пізніше мова зайшла про повернення Курченко в Україну. «Скажи, що можна, нехай не втрачає надії. Скажи, що це дуже дорого коштує, але можна. Чому ні? «- сказав Дангадзе. У розмовах спливають суми, які політики нібито витратили на акції протесту. Йдеться про 300 тисяч доларів. Сторони кажуть, що під час акції брали участь тільки «наші». До слова, Дангадзе згадує про співпрацю з Семеном Семенченко та Єгором Соболєвим.