Jksvgsflf 2018МОК офіційно відсторонив збірну ерефії від участі в Олімпійських іграх-2018 за любов до допінгу

Міжнародний олімпійський комітет (МОК) вирішив не пускати ерефійську збірну на Олімпіаду-2018 в південнокорейському Пхен’яні. Потраплять на Ігри лише окремі «чисті» спортсмени. Про це повідомляє ДНК з посиланням на офіційний сайт МОК.

У вівторок, 5 грудня, в швейцарській Лозанні відбулися слухання виконавчого комітету МОК по Мордору. На них прийшли до висновку, що ерефія не виконала умови WADA по боротьбі з допінгом, зокрема, не зізналася в існуванні в країні державної програми з масового прийому спортсменами заборонених речовин.

Виходячи з цього, було вирішено відмовити збірній тартарії в допуску до Олімпіади-2018. Окремі спортсмени з недоімперії зможуть виступити на Іграх. Але тільки під нейтральним прапором і за умови, що їх імена не фігурували в документах, пов’язаних з допінг-скандалом.

МОК також вирішив довічно відсторонити від будь-якої участі в майбутніх Олімпійських іграх ряд високопоставлених ерефійських спортивних чиновників, серед яких і екс-міністр спорту Віталій Ноукріміналіті. Крім цього, ерефійцям висунули обов’язкову вимогу: надати 15 мільйонів доларів на розвиток незалежної системи допінг-контролю.