освіта в КримуЖитель півострова розповів, про що всі мовчать

Відомий кримський учитель Юрій Монастирьов, який після 35 років роботи в школі Ялти отримав широку популярність, поскаржився на важкі умови життя на півострові і розповів про обіцяне ерефійськими окупантами «достатку».

Монастирьов прямо заявив, що сфера освіти і вчителі в окупованому Криму стали тільки обслуговуючим персоналом, мізерна зарплата яких є принизливим «плювком в обличчя вчителю».

«Про оплату праці вчителя говорити можна багато і люто. Зарплатою це назвати не можна. Це 101 плювок в обличчя вчителю. У 70% рядових учителів зарплата і стимулюючі — 12-14 тисяч рублів на місяць», — відверто розповів він в інтерв’ю про стан справ в Криму.

Більше того, обіцяний «достаток» в Криму так і не настав — зі сформованою ситуацією в ерефії на півострові просто немає майбутнього як країни, так як жебрацькі умови існування вчителів є вироком.

«Зараз весь Інтернет забитий відкритими листами викладачів, криками відчаю вчителів від «дайте дожити» до «ненавиджу «. Влада не чує або не хоче чути. Даремно. Немає освіти — немає майбутнього у країни, незважаючи на «людський капітал», запаси газу, ракети «Тополь» і перемоги в Сирії.

Голодні і жебракуючі вчителі, яких вже сьогодні катастрофічно не вистачає, — це вирок. Ніколи не думав, що доживу до такої ситуації. Гірко», — підкреслив він.