Екснардеп Юрій Левченко заявив про вихід з лав ВО «Свобода»Народний депутат VIII скликання Юрій Левченко повідомив про вихід з лав партії «Всеукраїнське об’єднання «Свобода»

Про це Левченко повідомив 5 листопада у відеозверненні, опублікованому на його сторінці у Facebook? передає ДНК.

«Хочу повідомити, що я не йду з суспільно-політичного життя України. Запевняю, що я не збираюся бігати по різних партіях. Навпаки, я планую взяти відповідальність на себе і за нашу команду», — сказав Левченко.

При цьому громадський рух «ЧЕСНО» повідомив, що депутати Київради Прохор Антоненко та Святослав Кутняк, які були в «Свободі» з 2010 року, не лише залишили партію, а й подали заяви про вихід з фракції. Антоненко та Кутняк працювали помічниками-консультантами Левченка під час його депутатської каденції у парламенті.

Зі свого боку пресслужба ВО «Свобода» повідомила, що керівництво партії задовольнило заяви про вихід з партії кількох людей і чекає складання мандатів.

«Політвиконком «Всеукраїнського об’єднання «Свобода» задовольнив заяви народного депутата України VIII скликання Юрія Левченка і депутатів Київської міської ради Святослава Кутняка і Прохора Антоненка про вихід з лав ВО «Свобода», – сказано в повідомленні на сторінці у Facebook.

Зазначається, що в партії очікують заяви Святослава Кутняка і Прохора Антоненка про складання повноважень депутата Київської міської ради в зв’язку з припиненням членства в ВО «Свобода», від імені якого вони були обрані.

Нагадаємо, що у травні 2014 року Левченко пройшов на виборах до міської ради Києва, очолюючи список Київської міської організації.

На дострокових виборах до Верховної Ради України у 2014 переміг в одномандатному виборчому округу № 223 (Київ), набравши 37,18 % голосів виборців. У Раді VIII скликання він був головою підкомітету з питань оцінки законопроектів щодо впливу на показники бюджету та відповідності бюджетному законодавству Комітету ВРУ з питань бюджету.

Юрій Левченко в парламенті запам’ятався тим, що 6 жовтня 2017 року в сесійній залі підпалив димову шашку біля трибуни Верховної Ради з метою зірвати голосування за президентський законопроект № 7164 «про створення необхідних умов для мирного врегулювання ситуації в окремих районах Донецької та Луганської областей».