У КНП «Дрогобицька міська лікарня №1» завершують термомодернізацію фасаду хірургічного корпусу та розпочали ремонт у пологовому залі

Під кінець  жовтня стартували роботи із термомодернізації фасаду хірургічного корпусу КНП «Дрогобицька міська лікарня №1», передає ДНК.

Як розповів керівник медичної установи Андрій Коцюба – роботи проводять у співпраці із ЛОВА за програмою «Пріоритетних інфраструктурних напрямків у Львівській області», зокрема – капітальний ремонт фасаду хірургічного корпусу з використанням енергозберігаючих технологій. Загальна вартість робіт – понад 6 млн. грн., їх реалізовують у співфінансуванні – 50% коштів надає місто, 50% – область.

Орієнтовний час завершення робіт – перша половина грудня. Станом на сьогодні уже виконано понад 80% робіт із термомодернізації фасаду корпусу хіріргії.

Окрім цього, тиждень тому у пологовому будинку міста розпочали капітальний ремонт однієї із палат родзалу. За словами Андрія Коцюби – пологова зала давно потребувала оновлення, тож за акумульовані кошти медустанови там оновили електрику, вирівнюють стіни та встановлять нову плитку. Окрім цього – раніше вдалось придбати сучасне обладнання для кількох родзалів пологового будинку – це крісла трансформери та сучасна медична апаратура необхідна для життєдіяльності новонароджених у перші хвилини життя.

Додамо, на початку осені було здійснено капітальний ремонт даху над адміністративним корпусом КНП «Дрогобицька міська лікарня №1». А також фінішували ремонтні роботи із заміни покрівлі над хірургічним корпусом лікувальної установи. Капітальна заміна покрівель над хірургією та адмінкорпусом – була вимушеним кроком. Оскільки дахи протікали та не бачили капітального ремонту десятки років. Окрім цього – аварійні покрівлі становили загрозу для підтоплень палат та дороговартісного, професійного медобладнання лікарні.

На початку листопада за участі керівництва ЛОВА у лікарні було відкрито новий та осучаснений реанімаційний зал кардіології.