квартири у Дрогобичі  

Дрогобиччина — новини краю

Інформаційний портал Дрогобицького району

Характеристика мінеральних вод і солей Трускавця

мінеральні води Трускавця«Нафтуся». Гідрокарбонатна, магнієво-кальцієва, слабомінералізованая з високим вмістом органічних речовинв Нафтуся, має приємний специфічний присмак і легкий запах нафти. Вона покращує процеси уродинаміки в організмі, сприяє спонтанному виведенню кристалів піску і дрібного каменю, має протизапальну дію, знижує і протидіє патологічній седиментації кристалів солей, попереджає каменеутворенняи підвищує активність функції деяких залоз внутрішньої секреціїи виводить з організму радіонуклідид шлаки і недоокислені продукти обміну. Вона покращує функції печінки і відновлює імунну систему. Лікувальний ефект «Нафтусі» обумовлений також її жовчогінну, знеболюючу і дезінтоксикуючим впливом.
«Марія», «Софія». Широко використовуються при супутніх захворюваннях шлунково-кишкового тракту. Мінеральні води «Марія», «Софія» допомагають відновлювати функціональний та органічний стан цих органів і систем, які досить часто пошкоджуються при перебігу основного захворювання.
«Броніслава». Мінеральну воду з джерела №3 «Броніслава» використовують для полоскання горла і носоглотки при лікуванні верхніх дихальних шляхів.
«Юзя». Мінеральна вода «Юзя», що містить речовини гліцеринового походження, благотворно впливає на шкіру, надаючи їй особливу еластичність.
Для зовнішнього використання застосовуються води інших джерел у вигляді ванн, зрошувань, промивань, гідромасажу та інгаляцій. Крім мінеральних, використовуються вуглекислі і смарагдові ванни, які діють особливо ефективно
при супутніх захворюваннях серцево-сосудистої системи, цукровому діабеті та порушення обміну речовин. Басейн з мінеральною водою і сауну відвідують всі, хто відновлює функції суглобів і м’язів.
Мінеральні ванни сприяють ефективному лікуванню остеохондрозів, артритів, артрозу і Курорт Трускавець - процедуриміозитів.
Конкурентом знаменитої карловарської солі є трускавецька сіль «Барбара», яку видобувають з високомінералізованої ропи, що дозволяє використовувати її для дуоденальних зондувань, промивань кишечника і як послаблюючий засіб. Природні лікувальні фактори солі «Барбара» істотно впливають на захисні сили організму, підвищують імунітет.

Більше про лікування в Тускавці

 

.

      Ви володієте цікавішою інформацією на тему, радо розмістимо її на ресурсі,
наша скринька: 2drogobych@gmail.com
Обов'язкові для заповнення - лише поле "Ім'я"

3 Коментарів

  1. Спасибо за описание минеральных вод. А про соль «Барбара» и не слышал раньше.

  2. Александр:

    Слышал только про Нафтусю

  3. Подробное описание минеральных вод, спасибо

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.