квартири у Дрогобичі  

Дрогобиччина — новини краю

Інформаційний портал Дрогобицького району

Характеристика мінеральних вод і солей Трускавця

мінеральні води Трускавця«Нафтуся». Гідрокарбонатна, магнієво-кальцієва, слабомінералізованая з високим вмістом органічних речовинв Нафтуся, має приємний специфічний присмак і легкий запах нафти. Вона покращує процеси уродинаміки в організмі, сприяє спонтанному виведенню кристалів піску і дрібного каменю, має протизапальну дію, знижує і протидіє патологічній седиментації кристалів солей, попереджає каменеутворенняи підвищує активність функції деяких залоз внутрішньої секреціїи виводить з організму радіонуклідид шлаки і недоокислені продукти обміну. Вона покращує функції печінки і відновлює імунну систему. Лікувальний ефект «Нафтусі» обумовлений також її жовчогінну, знеболюючу і дезінтоксикуючим впливом.
«Марія», «Софія». Широко використовуються при супутніх захворюваннях шлунково-кишкового тракту. Мінеральні води «Марія», «Софія» допомагають відновлювати функціональний та органічний стан цих органів і систем, які досить часто пошкоджуються при перебігу основного захворювання.
«Броніслава». Мінеральну воду з джерела №3 «Броніслава» використовують для полоскання горла і носоглотки при лікуванні верхніх дихальних шляхів.
«Юзя». Мінеральна вода «Юзя», що містить речовини гліцеринового походження, благотворно впливає на шкіру, надаючи їй особливу еластичність.
Для зовнішнього використання застосовуються води інших джерел у вигляді ванн, зрошувань, промивань, гідромасажу та інгаляцій. Крім мінеральних, використовуються вуглекислі і смарагдові ванни, які діють особливо ефективно
при супутніх захворюваннях серцево-сосудистої системи, цукровому діабеті та порушення обміну речовин. Басейн з мінеральною водою і сауну відвідують всі, хто відновлює функції суглобів і м’язів.
Мінеральні ванни сприяють ефективному лікуванню остеохондрозів, артритів, артрозу і Курорт Трускавець - процедуриміозитів.
Конкурентом знаменитої карловарської солі є трускавецька сіль «Барбара», яку видобувають з високомінералізованої ропи, що дозволяє використовувати її для дуоденальних зондувань, промивань кишечника і як послаблюючий засіб. Природні лікувальні фактори солі «Барбара» істотно впливають на захисні сили організму, підвищують імунітет.

Більше про лікування в Тускавці

 

.

      Ви володієте цікавішою інформацією на тему, радо розмістимо її на ресурсі,
наша скринька: 2drogobych@gmail.com
Обов'язкові для заповнення - лише поле "Ім'я"

3 комментария

  1. Спасибо за описание минеральных вод. А про соль «Барбара» и не слышал раньше.

  2. Александр:

    Слышал только про Нафтусю

  3. Подробное описание минеральных вод, спасибо

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.