Чемпіон з Дрогобича13-річний боксер з Дрогобича Андрій Тесак став переможцем чемпіонату України з боксу, що минулого тижня завершився в Ужгороді

Андрій представляв на змаганнях збірну Львівщини. Виступивши у ваговій категорії 50 кг, хлопець виборов бронзову нагороду.

Здобуток свого виховання легендарний дрогобицький тренер Олександр Красуля називає фантастичним, відзначаючи блискуче «відчуття» Андрієм тренера, а також дивовижно мінімальний час, який знадобився Андрію, аби спромогтися на вагомий чемпіонський титул. Шлях до не першої, проте найвищої поки що нагороди в Андрія Тесака — всього 3,5 роки. Саме стільки Андрій тренується у заслуженого тренера України, людини безмежно закоханої у свою справу Олександра Красулі. У спортивному доробку юного боксера чимало нагород. Він, зокрема, був переможцем обласного чемпіонату з боксу, минуло року хлопець завдяки наполегливості на рингу удостоївся кубку ринку «Шувар».

Те, що його учень, здолав в Ужгороді вихованців потужних професійних боксерських шкіл Донецька, Хмельницька, додає Олександру Красулі віри у гідний виступ Андрія на відборі до чемпіонату Європи, який, ймовірно, відбудеться у Трускавці. Задля великих звершень талановитого учня 76-річний тренер навіть пішов на маленьку жертву: аби перед відбором попрацювати з Андрієм — відмовився від свого літнього відпочинку.