звернення депутатівСьогодні, 24 грудня, сесія Дрогобицької міської ради звернулася до Президента України Петра Порошенка з приводу двох нещодавніх публічних інцидентів у вищих ешелонах влади

У зверненні делегати дрогобицької громади висловили невдоволення тим, що не впроваджуються задекларовані на Майдані зміни, не змінюється ставлення центральної влади до пересічного українця. Не відповідають жодним морально-етичним європейським взірцям, йдеться у зверненні, дії багатьох з тих, хто стоїть біля керма держави. Висунули претензію дрогобицькі депутати найвищим державним урядникам за те, що під час наради спілкуються російською мовою. У зверненні сесії Дрогобицької міської ради нівелювання української мови розцінено як зневагу до українського народу, який протягом двох років щоденно втрачає своїх синів, даючи відсіч московському агресору.

У листі до Президента депутати також наводять ряд аргументів, на підставі яких заявляють про провальну соціально-економічну діяльність чинного уряду. Перед Президентом обранці дрогобицької громади поставили кілька вимог, зокрема, зобов’язати своїх підлеглих публічно вибачитися перед українським народом за негідну поведінку; доручити Генеральній прокуратурі України провести перевірку за фактами звинувачень, які пролунали нараді, очолюваній Петром Порошенком; зобов’язати державних діячів спілкуватись на службі державною мовою. Також дрогобицькі депутати просять винести на засідання Верховної Ради України питання про відповідальність Арсенія Яценюка за провальну діяльність на посту Прем’єр-міністра України.