гральний бізнесСьогодні, 24 грудня, на позачерговій сесії Дрогобицької міської ради ухвалено звернення до Голови Верховної Ради України Володимира Гройсмана з вимогою не узаконювати в Україні діяльність ігрових закладів

«Активне просування виведення з тіні цієї мега-індустрії пов’язане з величезними грішми, однак замовчується те, що в рази більші кошти знадобляться згодом на подолання соціальних проблем, породжених ігроманією. Вважаємо хибним намагання знайти панацею для депресивної економіки у розгортанні мережі ігрових закладів.

Не варто відкидати і той факт, що серед претендентів на ігровий ринок в Україні – переважно російські компанії. Узаконені азартні ігри можуть стати не чим іншим, як інструментом морального впливу російського агресора на наш народ», — йдеться у зверненні.

Обранці дрогобицької громади звертають увагу найвищого законодавчого органу України на відсутність контролю за виконанням чинних законів щодо функціонування грального бізнесу, який має бути під забороною. Те, що азартні ігри сьогодні працюють у тіні, свідчить про відсутність контролю з боку держави, як зазначено у зверненні, за виконанням законів у цій царині. Паралельно, за ініціативою секретаря міської ради Олега Хруща, депутати міської ради звернуться до правоохоронних структур міста, аби ті невідкладно провели ревізію на виявлення підпільної діяльність ігрових закладів у Дрогобичі.