спортивний майданчикУ п’ятницю, 25 травня, у всіх дрогобицьких школах прозвучали останні дзвоники, а для одинацятикласників останній дзвінок пролунав уже востаннє

У всіх школах Дрогобича відбулися святкові лінійки.

Відзначили свято Останнього дзвоника і у Дрогобицькій ЗОШ №16. Привітати школярів та вчителів із закінченням навчального року, а випускників — із закінченням школи на урочистий захід завітав міський голова Дрогобича Тарас Кучма передає ДНК з посиланням на пресслужбу ДМР.

Опісля завершення офіційної частини свята відбулося урочисте відкриття спортивного майданчика із синтетичним покриттям на території ЗОШ №16 за участі міського голови Тараса Кучми, депутата міської ради Андрія Яніва, начальника відділу освіти Петра Сушка ДМР, представників підрядної організації, школярів, вчителів та батьків.

Після молитви та освячення майданчика священнослужителями відбулося урочисте перерізання стрічки і шкільні футболісти зіграли перший футбольний матч на новому спортивному майданчику.

Зазначимо, що спорудження вказаного спортивного майданчика з синтетичним покриттям відбулося в межах співфінансування з державного, обласного та місцевого бюджетів. Загальна вартість проекту — близько 1,5 млн гривень.