Дрогобицькі школиЗа результатами ЗНО 2019 року Дрогобицька гімназія та ліцей входять у трійку найкращих шкіл Львівщини

На інформаційному освітньому ресурсі «Освіта.ua» опубліковано рейтинг загальноосвітніх шкіл Львівської

області, що посіли найвищі місця у рейтингу шкіл України за підсумками ЗНО 2019 року, передає ДНК.

У якості вихідних даних для укладання рейтингу загальноосвітніх навчальних закладів були використані результати зовнішнього незалежного оцінювання, отримані випускниками шкіл у 2019 році.

Школи ранжовані за рейтинговим балом, який розрахований на підставі середнього значення балів зовнішнього незалежного оцінювання отриманих учасниками тестування з усіх предметів ЗНО та з урахуванням загальної кількості складених тестів випускниками кожної школи.

Відтак Дрогобицька гімназії імені Богдана Лепкого та Дрогобицький педагогічний ліцей увійшли у трійку найкращих загальноосвітніх навчальних закладів Львівщини, посівши 2 та 3 місце відповідно.

У рейтингу ТОП-200 найкращих навчальних закладів України Дрогобицька гімназія імені Богдана Лепкого посіла 87 місце, а Дрогобицький ліцей — 148.

Окрім цього, рівнем надання якісної освіти відзначились ще два навчальні заклади у Дрогобичі: Дрогобицька спеціалізована школа І-ІІІ ст. №2 та Дрогобицька ЗОШ І-ІІІ ст. №10.

У рейтингу найкращих шкіл Львівщини за підсумками ЗНО 2019 року Дрогобицька спеціалізована школа І-ІІІ ст. №2 посіла 13 місце, а Дрогобицька ЗОШ І-ІІІ ст. №10 — 14 місце.