ДрогобичводоканалКП «Дрогобичводоканал», відповідно до постанови НКРЕКП № 728 від 1 червня, встановлює нові тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення для споживачів

Тариф на централізоване водопостачання для населення, бюджетних установ та інших споживачів – 9,73 грн за 1 куб м води (без ПДВ). Тариф на водовідведення – 5,19 грн 1 куб м стоків (без ПДВ). Встановлено нові тарифи на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення з використанням внутрішньобудинкових систем: централізоване постачання холодної води – 10,45 грн за 1 куб м води (без ПДВ); водовідведення з використанням внутрішньобудинкових систем – 5,58 грн за 1 куб м стоків (без ПДВ).

Для ТзОВ «Трускавецький водоканал» встановлено оптові тарифи на водопостачання і водовідведення. Це підприємство сплачуватиме КП «Дрогобичводоканал» по 4,70 грн за 1 куб м води (без ПДВ) і по 1,60 грн за очистку 1 куб м стоків (без ПДВ). «Тарифи набудуть чинності наступного дня після публікації постанов у газеті «Урядовий кур’єр», – зазначили в КП «Дрогобичводоканал».

Як відомо, 20-го жовтня 2016 року влада Стебника прийняла рішення «Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послугу з централізованого опалення для потреб населення, бюджетних установ та інших споживачів ДКП «Стебниктеплокомуненерго» №74. Згідно документа, тариф на тепло для населення, яке користується ЦО без лічильників, підвищено на 129% — з 16,97 грн до 38,92 грн за кв.м. Для абонентів житлових будинків з будинковими та квартирними приладами обліку плата зросла на 145% — з 654,85 грн до 1606,34 грн за Гкал.

Також повідомлялось про зростання вартості автобусних пасажирських перевезень. Так, з другої декади лютого цього року вартість проїзду з Стебника в Дрогобич подорожчала на 33% — з 6 грн до 8 грн. Ціна квитка з Стебника в Трускавець зросла на 50% — з 4 грн до 6 грн.