Вчора, 12 лютого, свій столітній ювілей відзначила Софія Білогруд

Життєвий шлях пані Софії сповнений випробуваннями та тривогами — вона пережила Другу світову війну, переселення, стала свідком народження незалежної Української держави, а тепер — повномасштабної війни росії проти України, пише ДМР.

Софія Іванівна народилась у селі Ямна Долішня у Польщі. Під час Другої світової війни та у повоєнні роки ювілярка та її батьки допомагали воїнам УПА їжею та прихистком.

У 1947 році сім’ї переїхала у село Брониця Дрогобицького району, звідки радянська влада переселила їх у село Чернихів Самбірського району. Там Софія Іванівна вийшла заміж та працювала кухарем у дитячому садочку. Ювілярка була знаною господинею та готувала по весіллях.

Пані Софія виховала сина та доньку, дочекалась двох онуків та трьох правнуків. 15 років тому переселилась до доньки у Дрогобич, де проживає по теперішній час.

З поважним ювілеєм Софію Білогруд цими вихідними особисто привітали міський голова Дрогобича Тарас Кучма та начальник Управління соціального захисту населення Іван Терлецький.

Тарас Кучма побажав іменинниці здоров’я, Божого Благословення, душевного тепла та вручив вітальну листівку, подарунок та матеріальну допомогу.