В передвеликодні дні з Дрогобича на передову вирушив черговий конвой з гуманітарною допомогою

Окрім необхідних нашим захисникам засобів захисту – бронежилетів, розгрузок та тепловізора, хлопцям відвезли паски та святкові смаколики.

Гуманітарний конвой, очолюваний заступником міського голови Дрогобича Андрієм Ковчем, відвідав одразу декілька місць дислокації наших воїнів на передових позиціях східного напрямку – Донеччині, Луганщині та Харківщині.

«Візити до хлопців на передову ми здійснюємо щорічно з 2014 року. Цьогоріч у нас була особлива місія. Хлопці боронять для нас небо, в щоденних сутичках вони захищають наші землі та відбивають ворожі атаки. Тому окрім важливих та необхідних для них засобів захисту, ми везли хлопцям паски, писанки та святкові смаколики, аби вони також відчули дух Великодня» – розповідає заступник міського голови Андрій Ковч.

В ході візиту вдалось відвідати бійців батальйону Кульчицького, військовослужбовців 15-го реактивного артилерійського полку ВЧ А-1108, 24 окрему механізовану бригаду імені Короля Данила та дрогобичан, які поїхали на передову в числі першої відправки бійців ТРО ЗСУ.

Допомогу для воїнів вдалось зібрати завдяки небайдужим підприємцям та мешканцям Дрогобицької громади.

Більше фото тут https://t.me/+8ViEM-fKVZNkNzAy

За кошти, зібрані ліцеєм №4 було придбано десяток бронежилетів. За спільні кошти, зібрані силами музичного коледжу ім. Барвінського та небайдужих людей, – придбали необхідний хлопцям тепловізор.

Окрім цього, військовим на передову відвезли розгрузки, запас таблеток для знезараження води, а також чимало святкових гостинців – паски, ковбасні вироби, писанки та інші Великодні смаколики від дрогобицьких господинь.

«Такі поїздки є вкрай важливими. Ми повинні підтримувати наших хлопців на передовій, забезпечуючи їм надійний тил та підтримуючи бойовий дух. Тому, повернувшись до Дрогобича, ми одразу взялись за збір для наступної гуманітарної поїздки» – наголошує Андрій Ковч.

Для захисників вже зібрали 500 карематів та спальників. Окрім цього очікуємо прибуття генераторів з-за кордону, які також поїдуть до хлопців на передову.