Відкрите містоДрогобич визнано «Відкритим містом» на Kyiv Smart City Forum 2018

У середу, 31 жовтня, у Києві відбувається «Kyiv Smart City Forum 2018». За словами експертів — одна з головних подій Східної Європи, яка присвячена популяризації Smart city-технологій та впровадженню інноваційних рішень у містах.

У ході форуму було відзначено шість кращих міст серед яких у номінації «Відкрите місто 2018» перемогу здобуло місто Дрогобич, передає ДНК з посиланням на ДМР.

Представляли Дрогобич на форумі у Києві Володимир Кондзьолка — директор КУ «Інститут міста» та Станіслав Гайдер — керівник відділу ІТ та аналізу. Нагороду дрогобичанам вручив міський голова Києва Віталій Кличко.

Відкрите місто

Зазначимо, у серпні цього року місто Дрогобич очолило рейтинг Міжнародної організації Transparent Cities, який вимірює рівень прозорості та відкритості 100 найбільших міст України.

Відкрите місто

У вересні в ході всеукраїнського Open Data Forum 2018, Дрогобич здобув перемогу у номінації «Open Data City Awards» — за найвищі стандарти публікації відкритих даних міськими органами управління.

Відкрите місто

Щодо реалізації самої концепції Smart city у Дрогобичі, то впродовж останніх двох років у Дрогобичі активно впроваджено низку електронних сервісів, інфраструктурних об’єктів, комунікаційних платформ, порталу Відкритих даних та багато інших новинок, які загалом забезпечують як відкритість та прозорість місцевого самоврядування, так і налагодження комунікації з громадою, бізнесом та інституціями міста.