ДрогобичводоканалСьогодні ціна на ці послуги у Дрогобичі становить 43,36 грн з ПДВ. Чи не є це натяком до підготовки …?

Згідно з моніторингом тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення для населення у містах Львівської області, на 1 серпня 2023 року Дрогобич посів 24 місце з 28 міст Львівщини, передає ДНК.

Як повідомляє КП «Дрогобичводоканал», найвищий тариф на послуги з водопостачання та водовідведення в області зафіксований у Бориславі і становить 76,80 грн з ПДВ за куб. м.

Дорожча вода ніж у Дрогобичі також в інших навколишніх містах:

  • Самборі – 48,54 грн з ПДВ за куб м,
  • Стрию – 43,85 грн з ПДВ за куб м,
  • Трускавці – 53,97 грн з ПДВ.

За воду платять менше ніж у Дрогобичі лише в чотирьох з 28-ми міст Львівщини: Жовкві, Львові, Яворові та Сколе.

Важливо, що тарифи 26-м водоканалам області, крім Дрогобицького та Львівського, затверджують органи місцевого самоврядування, які оперативно реагують на проблеми міських водопостачальних підприємств зокрема і через підняття тарифів. У цих водоканалах цього року зросла вартість послуг, у зв’язку із зростанням вартості електроенергії.

Водночас тарифи Дрогобицькому та Львівському водоканалам затверджує державний регулятор – НКРЕКП. Попри зростання вартостості електроенергії, державний регулятор не затвердив цим двом підприємствам нових тарифів, тим самим залишив їх на одинці з низкою економічних проблем перед початком опалювального сезону 2023-2024 рр.