З ініціативи Міністерства молоді та спорту України, у співпраці з обласним управлінням у справах молоді та спорту Львівської ОДА, у Львові відбувся Форум динозаврів у галузі молодіжної політики та молодіжних центрів. Дрогобич на заході представляла начальниця відділу сім’ї та молоді Олександра Пашко.

У Форумі взяли участь представники Міністерства, органів місцевої влади, молодіжних громадських організацій, Молодіжних центрів та просторів. Учасники були поділені на робочі групи, – у кожній з яких обговорювалися питання законодавчих ініціатив для створення мережі центрів по Україні.

Головним гаслом Форуму стала фраза «Без молоді, про молодь – жодного слова». До участі в заході було залучено молодих експертів, активістів молодіжних організацій, які висловлювали своє бачення щодо розвитку молодіжної політики та вносили пропозиції до майбутніх законопроектів.

В ході проведення Форуму начальницю відділу сім’ї та молоді Дрогобицької міської ради Олександру Пашко було відзначено подякою Міністерства молоді та спорту за вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури та спорту України, реалізацію державної молодіжної політики та національно-патріотичного виховання молоді.