ЦНАП у Дрогобичі2 листопада відбулася робоча зустріч керівництва міста із підрядником та замовником робіт

«Дія Центр» функціонуватиме у форматі «Прозорого офісу» та акумулюватиме в собі повний спектр надання необхідних для мешканців територіальної громади послуг, передає ДНК.

Хід ремонтних робіт та їхні темпи вчергове проінспектував міський голова Дрогобича Тарас Кучма спільно із першим заступником Ігорем Германом та радником Павлом Цвігуном.

Як поінформував замовник будівельних робіт, керівник КП «Управління капітального будівництва» Василь Бохонок, на даному об’єкті на стадії завершення благоустрій території – триває укладка бруківки, роботи виконано на 70%. Аналогічно на завершальній стадії решта усіх масштабних робіт, пов’язаних із будовою споруди.

Паралельно тривають роботи із оздоблення та утеплення фасаду офісу. Завершено роботи із монтажу вітрин та ліфтів. Аналогічно проведено роботи із облаштування водопровідних мереж, каналізації та встановлено електрощитові. Триває монтаж кабельних ліній та комп’ютерних мереж, – поінформував Василь Бохонок.

На стадії активного виконання роботи із монтажу пожежної та сигналізаційної систем.

Будівельники завершуються роботи із облицювання керамічною плиткою стін та перегородок в санвузлах, кладуть підлогу. Також тривають малярні оздоблювальні роботи із фарбування стін всередині офісу. Загалом за твердженнями Василя Бохонка, усі роботи із спорудження «Дія Центру» уже реалізовано на 85%.

Оцінивши хід ремонтних робіт, Тарас Кучма дав доручення будівельникам пришвидшити їхні темпи особливо у частині оздоблення фасаду та замощення території бруківкою, щоб до настання перших морозів якісно ці роботи виконати.

За попередніми прогнозами – об’єкт має бути зданим в експлуатацію до кінця цього року.

Додамо, за проектом, на 1-му поверсі «Дія Центру» буде розташовано рецепцію та зал очікування з дитячою зоною, зал обслуговування абонентів (фронт-офіс), громадську приймальню (бек-офіс), систему електронної черги. На 2-у поверсі розмістять два конференцзали, зал для коворкінгу та технічні приміщення. «Дія Центр» – відповідатиме вимогам інклюзивності, тут перебачать безперешкодний доступ з урахуванням потреб осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.