господарка СтебникаПідписано розпорядження міського голови про початок опалювального сезону, а в освітні установи Трускавця розпочато подачу тепла.

Про це йшлося сьогодні, 1 листопада, на щотижневій апаратній нараді в Трускавецькій міській раді, передає ДНК.

 Як повідомив на нараді начальник відділу освіти ТМР Орест Лобик, процедуру закупівлі газу через ProZorro відділом освіти пройдено, і вже з минулої п’ятниці Трускавець почав отримувати газ.

Оскільки субота та неділя є вихідними днями, то процедура запуску тепла в заклади освіти, які опалюються газом, розпочато від 1 листопада. Отже, в найближчі дні всі школи та садочки Трускавця і сіл громади будуть з теплом. У тих закладах освіти сіл громади, які опалюються твердим паливом (дровами), опалення розпочато вже давніше.

 За словами начальника відділу освіти, відсутність опалення у закладах освіти з 16 по 31 жовтня зекономила міському бюджету біля 1 мільйона гривень.

 Також Орест Лобик повідомив, що очне навчання в школах здійснюється для учнів початкової школи (1-4 класи), натомість середня та старша школи вчаться дистанційно. Дистанційно також працюють і позашкільні заклади освіти.(заняття в гуртках). Дитячі садочки працюють в нормальному режимі.