Озеленення Трускавця29 вересня у світлиці Ратуші підписали Меморандум про взаєморозуміння та співробітництво між Дрогобицькою міською радою та ГО «Добро.Дій».

Меморандум засвідчує, що місто Котермака готове долучитися до Всесвітньої ініціативи озеленення планети та заліснення територій. Документ підписали голова ГО «Добро.Дій» Ігор Дулин та заступник міського голови Дрогобича Андрій Ковч.

За твердженнями Ігоря Дулина, на цьогорічну осінь до Всесвітньої акції озеленення планети планують залучити понад 1 млн.людей.

23 жовтня пройде акція із висадки дерев або ж зелених алей у Львові. Висаджуватимуть іменні дерева відомих осіб міста, а також потужних корпорацій та компаній. На 30 жовтня запланована висадка дерев по лісництвах територіальних громад. До акції приєднюються усі громади Львівщини, – розповів керівник ГО «Добро.Дій» Ігор Дулин.

Особливістю цьогорічного заліснення певних площ буде те, що нові ліси висаджуватимуть на територіях, які не придатні для сільськогосподарських робіт. Тим самим ці території реанімуватимуть після антропогенних впливів.

Як зауважив заступник міського голови Дрогобича Андрій Ковч, місто Котермака завжди радо долучається до еко-акцій із висадки дерев та озеленення територій. Нещодавно представниками влади міста було зініційовано висадку 930 молодих дубів у рамках відзначення уродин міста. Дерева висадили в 72 кварталі Раневицького лісництва.

Що стосується висадки дерев в рамках Всесвітньої акції озеленення планети – ми підшукуємо територію, де проведемо заліснення. Так як наша громада нещодавно розширилася територіально – до нас доєдналося 31 село і ми стали однією великою громадою – найпевніше, що цьогорічну висадку дерев проведемо в одній із сільських місцевостей в лісництві, – додав Андрій Ковч.

Реалізація еко-акції запланована на 30 жовтня та проходитиме по всій території України з можливістю долучення учасників з усього світу.