З ініціативи міського голови Дрогобича Тараса Кучми, триває роздача планшетів дітям територіальної громади

Діти Дрогобиччини, які перебувають у скрутних життєвих обставинах, а також діти-сироти, малозабезпечені тощо, отримали приємні сюрпризи для якісного навчання повідомляє ДНК.

Технологічні новинки, в складі гуманітарної допомоги, місто отримало наприкінці грудня від міжнародних партнерів з Німеччини.

Так, цими днями, спільно зі старостою Олександрою Семків, вдалось відвідати чотири сім’ї, які проживають у Дрогобицькій громаді, а саме у Долішньому Лужку, Бикові та Глинному. Школярам вручили сучасні гаджети.

Ми зобов’язані допомагати та підтримувати сім’ї, які перебувають у нелегких життєвих обставинах. Переконаний, ці гаджети обов’язково стануть в нагоді, адже зараз діти часто вимушені навчатись дистанційно. Більше того, в умовах цифровізації, дітки матимуть змогу отримувати нові знання, використовуючи сучасні технології. Вдячні нашим партнерам, які допомагають такими необхідними технологічними новинками. Спільно творимо добро!, – зазначив міський голова Тарас Кучма.

Додамо, днями раніше аналогічні планшети Тарас Кучма вручив школярам-призерам Міжнародного конкурсу із комп’ютерної графіки та вебдизайну «CreDiCo», вихованцям Дрогобицького наукового ліцею імені Богдана Лепкого. Також родинам, які виховують шестеро та більше дітей та дітям загиблих дрогобицьких Героїв.