баскетбол у ДрогобичіТри дні, з 19 по 21 березня, у спортзалі Дрогобицької дитячо-юнацької спортивної школи імені Івана Боберського, відбувалися поєдинки традиційного ІХ Всеукраїнського турніру з баскетболу «Весна Прикарпаття», серед юнаків 2001-2002 років народження

Команди-учасниці представляли міста: Київ, Львів, Мукачеве, Самбір та Дрогобич. На відкритті турніру з теплими побажаннями до учасників та вболівальників звернувся голова Федерації баскетболу Дрогобиччини Володимир Ямельницький.

Матчі проводилися в одне коло, де кожна команда зустрічалась з кожною. В перший ігровий день кияни перемогли команду з Мукачево 66:37, а дрогобичани на останніх секундах вирвали перемогу у львівських однолітків — 41:40. І в наступні ігрові дні не було рівних юним спортсменам з Києва, які перемогли всіх своїх суперників та по праву завоювали перше місце, другими були баскетболісти з Дрогобича, а третіми — львівська команда.

Володимир Ямельницький вручив кращим гравцям у кожній команді призи, а капітани команд отримали почесні грамоти та кубки. Слід відзначити дружню атмосферу, яка панувала на турнірі і юні спортсмени виявили бажання через рік взяти участь в ювілейному, вже десятому по рахунку, турнірі «Весна Прикарпаття»-2016.

Змагання проходили за підтримки Дрогобицької міської організації партії «УДАР» і Федерації баскетболу Дрогобиччини

Джерело: Офіційний сайт Дрогобицької РДА