Мабуть дрогобичанам варто схаменутися і вибрати собі компетентну владу, яка добре розуміється на міській господарці, а не тих хто на патріотичному злеті рветься до влади
Ще деякі кандидати першого демократичного скликання обіцяли нам в 90-х роках тролейбусну лінію Дрогобич-Борислав-Трускавець-Дрогобич, а що маємо? Без коментарів.
А тепер давайте глянемо, що ми втратили за 25 років незалежності, «завдяки» нашим обранцям:
1. Ми мали прекрасний лісопарк ім. Богдана Хмельницького, де були алеї, альтанки, чисте озеро, рятувальна станція, що дозволяло по всіх правилах безпеки купатися в ньому та плавати на човнах, тисячі дрогобичан вихідними тут відпочивали.
2. В нас був стадіон, що мав цікаву історію ще з початку двадцятого сторіччя. Тут проходили різноманітні спортивні змагання з легкої атлетики, ігрових видів спорту, футбольний клуб «Галичина» на цьому стадіоні проводив свої домашні зустрічі в рамках першої футбольної ліги чемпіонату України. А на поряд розташованому плавальному басейні «Синевір» тренувались спортсмени збірної України, а дрогобичан мали можливість в будь-яку пору року поплавати у відкритому басейні. А чи мають вони це зробити зараз? Та головне, чи це не було фактом престижності наших спортивних об’єктів? Що з ними тепер? А старожили пам’ятають, що біля ДЮСШ, на стадіоні, були лавки для глядачів. Цікаво де вони поділися?
3. Ми мали оригінальний відпочинковий парк на вулиці Трускавецькій, де колись грав духовий оркестр, потім на збудованій естраді проводилися концерти та показували кінофільми, працювали атракціони, шаховий та більярдний клуби, можна було пограти в настільний теніс. Посеред парку хоч і у невеличкому озері можна було поплавати на човнах та катамаранах, а в зимовий період тут звучав веселий сміх дітей, що каталися на ковзанах. Багато дрогобичан середнього та старшого покоління пам’ятають ці розваги. А що ми маємо зараз? Спалену естраду та кафе, зруйновані будівлі шахового клубу та ігрових автоматів, так звані інвестори перегородили половину парку, де встановили дерев’яні зруби, які в майбутньому, можливо, стануть центрами відпочину, але явно з алкогольним спрямуванням.
4. В Будинку культури раніше працювали гуртки, народні колективи, кожен бажаючий міг зайти переглянути газети та журнали, пограти в шахи в приміщенні, а не на холодних лавках біля пам’ятника Юрію Дрогобичу, як це відбувається сьогодні.
5. А ще ми мали парк «Новонароджених», який лише за моєї пам’яті, двічі облаштовували алеями, навіть був один атракціон – колія залізної дороги для дітей. А сьогодні – це засмічене бридке місце, куди страшно зайти. А систематична вирубка дерев зі сторони вулиці Пилипа Орлина, напроти базару, взагалі ставить питання: чи буде цей парк в нашому місті?
Можна ще довго продовжувати, що доброго втратив Дрогобич і до чого йому вартує повернутись. Тому я звертаюсь до теперішнього керівництва міста, давайте спільними зусиллями відновимо те, що було нашою гордістю, а тепер зруйновано, завалено смітниками (мається на увазі парки) і стало посміховиськом для нас та гостей міста.
Ще раз звертаюсь до нашого мера, пане Тарасе, Ви мрієте про Віденський бал в нашому місті? Ну тоді запросіть ще Катерину Осадчу, щоб показала на ТБ дорогі вбрання та аксесуари гостей балу. Але чи це буде доречно на фоні того, що було озвучено в цій статті?
Раджу Вам, пане Кучма, пройтися разом з депутатами на вихідну прогулянку по вказаних місцях, де колись відпочивали дрогобичани. Може це Вам допоможе визначити 5-10 кроків для покращення екологічного стану міста та побуту мешканців міста.
Чекаємо відповіді від Вас щодо цієї теми.
Степан Коссак
Джерело: Дрогобицьке інтернет телебачення