Сепаратистка МеньшиковаСепаратистка, яка побила бійця АТО в Дніпрі, Марія Меньшикова покінчила життя самогубством в СІЗО — перші подробиці НП

Коли історія з побиттям АТОшника в Оперному театру Дніпра в 2016 році отримала резонанс, сепаратистка Меньшикова

виправдовувалася, що взяла молоток в культурний заклад тому, що побоювалася за своє життя і боялася ходити по вулицях.

У січні поточного року після останнього затримання Меньшикову суд залишив під вартою, нове засідання у її справі було призначено на 23 березня. Затримана звинувачувалася в хуліганстві, їй загрожувало 7 років, передає ДНК.

Сепаратистка Меньшикова

Про самогубство Марини Меньшикової стало відомо з повідомлення мера Дніпра Бориса Філатова, яке він сьогодні, 26 лютого, розмістив у своєму Facebook.

За словами Філатова, прихильниця «рузьке міра» повісилася сьогодні в 08:32 у місцевому СІЗО за допомогою простирадла. Поки це всі подробиці резонансного ПП.

Сепаратистка Меньшикова

Борис Філатов нагадав, що Меньшикова після оголошення в розшук втекла з Дніпра, вона якийсь час перебувала в Краматорську, звідки поїхала в анексуваний Крим до батька. Але «рузкій мір» не прийняв прихильницю ерефії, Меньшикову двічі депортували, заборонивши їй в’їзд в мордор на рік.

Нагадаємо, Меньшикова, побачивши АТОшника в театрі Дніпра, підбігла до нього, стала його ображати, викрикувати проросійські гасла і поливати брудом українських військових.

Під час обшуку у неї в сумці також був знайдений ніж. Додамо, сусіди сепаратистки побоювалися Меньшикову, називаючи «даму з молотком» дивною жінкою.