павші героїЖурналіст Юрій Бутусов прокоментував великі летальні втрати в Збройних силах України на окупованому Донбасі, розкритикувавши ідею перемир’я

Четверо воїнів 36-ї бригади морської піхоти ВСУ загинули на

Донбасі від прямого попадання мінометного снаряда окупантів мордора, передає ДНК. Про це журналіст Юрій Бутусов пише на своєму Facebook. Зокрема, він підкреслює, 82-мм міна, яка вбила воїнів, була накручена терористами на реактивний двигун гранати ПГ-7 замість штатної боєголовки.

Юрій Бутусов

«Верховний Головнокомандувач Володимир Зеленський зобов’язаний дати свою публічну оцінку факту порушення домовленостей і діям мордора, а також висловити особисті співчуття рідним і товаришам загиблих. Відповідальність на Зеленському», — написав він.

На його думку, Зеленському варто змінити графік і відвідати передову, де четверо захисників України загинули, «виконуючи прямі накази головнокомандуючого». «Війна триває, і московіти не припиняють бойові дії. Активність мінімальна, так, але саме завдяки цій тиші московська мразота змогла підібратися і взяти точний приціл», — додав Бутусов, зазначивши, що «ответка» по бойовиках повинна бути жорсткою.