Дрогобиччина - новини краюАеропорт Львова узаконює землю аеровокзалу й злітно-посадкової смуги на Дрогобиччині

Державне підприємство «Міжна­родний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького оформляє технічну доку­ментацію на земельну ділянку в 22,74 гектара на території Почаєвицької сільради.

Як поінформували нас в аеропорту, на цій земельній ділянці, яка належить Держав­ному авіапідприємству «Львівські авіалінії», є нерухоме майно, яке числиться на балансі ДП «МА «Львів».

«На цьому місці є будівля аеровокзалу, столярна майстерня, гараж, ангар, електрощитова, будівля КДП та споруди злітної смуги», — повідомив Руслан Гонтарев, ди­ректор міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького.

Адміністрація львівського летовища та­кож уточнила, що, за дорученням Мінінфраструктури від 2 квітня, аеропорт має провести юридичне оформлення правовстановлюючих документів на користуван­ня ділянкою.

Наразі львівське летовище вже отрима­ло дозвіл на оформлення права постійного  користування землею на Дрогобиччині. Од­нак у яких випадках львівський аеропорт буде використовувати злітну смугу й аеро­вокзал у селі Почаєвичі — наразі невідомо. Пан Гонтарев лише запевнив, що «ділянка буде використовуватися підприємством ви­ключно для реалізації мети та предмету діяльності, передбачених статутом аеропо­рту».

Юлія СЛАВІНСЬКА