добровольціПолторак привітав героїв України, закликавши офіцерів запасу поїхати захищати Донбас

Міністр оборони України Степан Полторак привітав усіх бійців з Днем українського добровольця і настійно закликав офіцерів запасу, які вже перебувають на пенсії, знову повернутися до лав ЗСУ.

В ході урочистостей з нагоди Дня українського добровольця в Києві з заявою виступив глава Міністерства оборони України Степан Полторак. «Хочу звернутися до офіцерів запасу, офіцерам, які перебувають на пенсії, які прослужили

Україні 20-25 років, отримали пенсії, житло, щоб ви взяли на себе приклад добровольців», — зазначив він.

Міністр наголосив, що близько 40 тис. військовослужбовців, які тримають оборону в зоні АТО, є добровольцями. «Закликаю офіцерів, яким дозволяє вік і здоров’я, повернутися в ЗСУ.

Нам потрібні ваші знання, і ми будемо вас чекати», — додав Полторак Також глава Міноборони висловив вдячність захисникам України: «Хочу подякувати тих, хто робив перші кроки (АТО — ред.). Багато хто з вас пройшли бойовий шлях, втратили здоров’я і все одно залишилися в строю».

Редакція ДНК також приєнується до привітань наших захисників, з побажаннями здоров’я, Божого благословення і ПЕРЕМОГИ над одвічним ворогом!