освітленняУ Стебнику продовжуються позитивні зміни

Днями в місті стартували роботи з реконструкції вуличного освітлення. Роботи розпочались на вулицях Трускавецькій та Мельника, також в рамках проекту буде завершено освітлення вулиці Володимира Великого.

Проект реалізовується коштами субвенції державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку територій. Ще 115 тисяч гривень було виділено з бюджету Дрогобицької громади – для співфінансування проекту.

Роботи над реалізацією проекту розпочались кілька днів тому. Хід їх виконання оглянув депутат Верховної ради від Дрогобиччини Орест Саламаха, спільно з першим заступником голови Дрогобицької громади Ігором Германом, радником міського голови Павлом Цвігуном та старостою Стебника Тарасом Городиським.

«Роботи розпочали на вулицях Трускавецькій та Мельника. Плануємо також завершити освітлення вулиці Володимира Великого. За сприятливих погодних умов проект буде реалізовано швидко, вже за тиждень наші вулиці будуть з освітленням і відповідно стануть комфортніші та безпечніші» – зазначив Тарас Городиський.