Сесія Дрогобицької міської Ради27 червня 2013р. на 23 сесії Дрогобицької міської Ради була безкоштовно роздана земля

Люди у всі часи мали бажання отримати у приватну власність землю. Та, для того, щоб пересічний громадянин міг отримати землю під будівництво він повинен заплатити. Тобто, або купити ділянку на вторинному ринку, або заплатити в міський бюджет понад сто тисяч гривень, щоб отримати ділянку під забудову з комунікаціями.

Правда існує інша категорія громадян, які землю під будівництво отримують безкоштовно, але для цього потрібно бути наближеним до влади. Для таких вибраних діюча влада має напрочуд простеньку схему. Насамперед земельні ділянки роздаються під садівництво (судячи з кількості таких розданих ділянок, Дрогобич повинен був перетворитися у квітучий сад ), а з часом переводяться в розряд «під будівництво». Просто, зі смаком і головне абсолютно безкоштовно. Місто втрачає землю, а і так жебрацький бюджет втрачає можливість наповнення. Та це мало хвилює діючу владу, коли потрібно віддячити вірним васалам, або закрити писок критикантам.

Схема в черговий раз була задіяна 27 червня 2013р. на 23 сесії Дрогобицької міської Ради, коли 34 земельні ділянки загальною площею близько 3,5 га були переведені з розряду «під садівництво» в розряд «під будівництво». Проста математика показує, що тільки за одну сесію, міський бюджет втратив близько 500 000 американських грошей, або 4 000 000 українських.

Виходить, очільники міста вважають, що Дрогобицька казна не така вже й «дірява», а 4 млн. грн. для міської громади не гроші. З чим вас і вітаємо дорогі Дрогобичани 🙂

К’отермак