Азарова і Захарченко засватають в "Л / ДНР"Московія може найближчим часом направити на окупований Донбас топ-чиновників часів президентства Віктора Януковича

Екс прем’єр-міністра України Миколи Азарова та екс-главу

МВС Віталія Захарченка. Головна мета — їх легалізація в українській політиці.

Чутки про те, що втікачі Микола Азаров та Віталій Захарченко можуть очолити «Л / ДНР», підтвердив ще один ресурс — Telegram-канал «Розвідник». Він зазначив, що Москва готова закінчити кровопролитний конфлікт на Донбасі. Зараз і Москва, і Київ готуються до проведення в ОРДЛО місцевих виборів. «Ключові розбіжність Єрмака і Козака — передача кордону непідконтрольних територій з росією Києву: Єрмак вважає, що контроль за кордоном з боку України повинен бути встановлений до виборів, Козак — після», — повідомив «Розвідник».

Він уточнив, що передбачається реалізація Києвом скандальної «формули Штайнмайера», а саме, введення в дію закону про вибори на Донбасі, розведення військ, проведення місцевих виборів в «Л / ДНР» і визнання їх ОБСЄ, переговори з лідерами Луганська і Донецька і прийняття особливого статусу Донбасу.

«Розвідник» запевнив, що Москва вже готується до місцевих виборів в ОРДЛО. «У невизнаних» республіках «можливі кадрові зміни: в Луганську може з’явитися Микола Азаров, в Донецьку — очікується Віталій Захарченко», — повідомив Telegram-канал. Він уточнив, посилаючись на джерела, що призначення можуть відбутися вже цієї весни.