Вибори 2020В Україні стрімко росте кількість хворих коронавірусом і Дрогобич, на жаль, не виключення

Уже зараз зрозуміло, що пандемія буде тільки набирати обертів і її жертв буде ставати все більше! Це справжня

трагедія, проблема, на яку треба звернути увагу першочергово! І відповідальність за це має нести влада міста. Не вибори, а боротьба з коронавірусом — головна задача сьогодні!

Тільки зараз керівництво міста вирішило шукати нові місця для зростаючої кількості хворих! Загалом використати тубдиспансер — правильне рішення, але, як завжди, дуже невчасне! Невже епідемія почалася тільки вчора? Не було зрозуміло, що хворих буде більшати?! Щоб використовувати тубдиспансер для цієї мети, треба пройти багато юридичних процесів, зокрема і тому, що підпорядкований він обласній, а не міській владі. Крім того, необхідно провести кисень до тої лікарні.

На додачу до всього, місто залишилось без єдиного апарату комп’ютерної томографії (хоч і приватного)! Його виселили з орендованого приміщення у Центральній міській лікарні через ремонт приймального відділення. Або, як говорять міські чиновники, “бо закінчився термін оренди”. Можливо хтось у владі забув, що КТ у багатьох випадках єдиний спосіб діагностувати запалення легенів викликане вірусом?

Тепер жителі 100-тисячної громади вимушені їхати на обстеження до Стрия, Самбору чи Трускавця. Такий стан справ точно не сприяє боротьбі з епідемією!

Невже дрогобицькі “господарники” не могли спрогнозувати реально критичну ситуацію? Впевнений, що за належного бажання та уваги до епідемії можна було вирішити багато питань ще задовго до другої хвилі коронавірусу: і щодо діагностики, і щодо додаткових місць для хворих. Якими проблемами ви були зайняті весь цей час?