зустріч блогерівНа зустрічі з публікою він був такий як і завжди, саме такий, яким звикли бачити його глядачі крізь монітори своїх комп’ютерів

Доступним і веселим з їдким гумором, що так

захоплює людей. Це кремезний бородатий чоловік з лисячими, але добрими очима, який полюбляє під час своїх ефірів вдягати майку з зображенням Порошенка. Його називають найуспішнішим українським контрпропагандистом, борцем з «кісільовщиною», «соловйовщиною», де у відеочатах з «ватниками» руйнує залізну завісу у головах тих, хто знаходиться за «поребриком» свідомості. Хоча, як стверджує він, за весь час «антиватних» батлів в YouTube, нікого з «мокшан» ще не переконав.

Андрій Полтава, справжнє прізвище Карпов, відео блогер №1 в Україні, автор каналу «Вата Шоу» на YouTube. Його насмішку над «ватниками» дивляться сотні тисяч людей не тільки в Україні, чи на Росії, але й в Європі та Америці. А ще, до честі Полтави, треба сказати, що під час тролінгу над «рюскімі» він волонтерить, збираючи в прямому ефірі кошти для Збройних Сил України.

В рамках фестивалю блогерів у Трускавці, який проходив з 5 по 7 жовтня, шанувальники Полтави мали можливість з ним зустрітись і поспілкуватись наживо. Індивідуальна зустріч відбулась на літній терасі вілли Клюберг, куди прийшло не так багато людей як очікувалось, але, ймовірно, причиною цього став графік фестивалю, оскільки в один і той самий час у різних локаціях міста відбувались інші заходи за участю різних блогерів. А можливо й ні, бо наївно думати, що публіка Полтави розгубилась, адже серед присутніх були навіть такі люди, які спеціально приїхати з Самбора, Борислава і навіть зі Львова.

З перших хвилин спілкування запанувала щира і доброзичлива атмосфера, відчуття таке, коли свій серед своїх. Після привітання «Привіт хунта!», Андрія засипали запитаннями: чи може відеоблогерство протистояти багатомільйонній воєнній пропаганді Росії; про сталеві нерви Андрія Полтави, коли вислуховуєш образи і погрози, а також потоки антиукраїнської ненависті; про оточення президента; про Томос, РПЦ, Усика, агентів ФСБ, податки, євробляхерів, заробітчан, Тимошенко, котів і собак…

На запитання, чому ви такий переконаний «порохобот», Полтава був зовсім не багатослівний: «Тому, що президент веде державу правильним курсом з якого не можна збитись, а ще він мені подобається» – здвигаючи плечима відповідає Андрій. Очевидно, що людина яка добре відчуває публіку не буде розпинатися і наводити залізобетонні аргументи перед іншими «порохоботами», явними чи латентними, пояснюючи, чому він став прихильником політики нинішнього президента.

На запитання про Тимошенко, народний блогер України, був дещо багатослівніший. Якщо дуже лаконічно і стисло інтерпретувати думку Полтави про Тимошенко, то Тимошенко – це політика авантюр, з повною відсутністю державницької позиції. І як почесний «порохобот» забив свого цвяха, так само як у прямому ефірі «Вата Шоу»: «Якщо прийде Юля, то буде всім пздц…».

Зустріч тривала не більше двох годин і звершилась усмішками та фотосесією. Як пожартував Андрій: «Кому фото с абізянкой!». Диванний воїн Андрій Полтава, на фестивалі блогерів у Трускавці залишив по собі найкращі враження, пообіцяв, що обов’язково сюди повернеться, бо дуже все сподобалось і притомна публіка, рівень свідомості якої вище середнього ніж по Україні…

Назар ХОПЯК

Джерело: Truskavets.Today